دوم جولای "روز جهانی ورزشی نویسان" بر همکاران نویسنده، خبرنگار، و عکاس ورزشی مبارک باد

دوم جولای "روز جهانی ورزشی نویسان" بر همکاران  نویسنده، خبرنگار، و عکاس ورزشی مبارک باد
دوم جولای در تقویم جهانی به عنوان "روز جهانی ورزشی نویسان " نامگذاری شده است.
دوم جولای روز جهانی ورزشی نویسان، اولین بار در سال ۱۹۲۴ و به مناسبت تأسیس انجمن جهانی ورزشی نویسان (AIPS) و برای تقدیر از خدمات و فعالیت اهالی رسانه و خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی و تلاش آنان در مسیر توسعه و پیشبرد ورزش در جهان نامگذاری شد. 
 در این روز بر تکریم از روزنامه نگاران، خبرنکاران و عکاسان ورزشی و ایجاد شرایط مناسب برای انجام وظایف حرفه ای شان در جهت اطلاع رسانی و ایجاد فضای سالم و شفاف در ورزش، و استفاده از ورزش برای توسعه و تحکیم دوستی بین ملت ها و صلح جهانی تاکید شده است. 
روزنامه نگاران و خبرنگاران ورزشی به عنوان چشمان مراقب و بیدار جامعه نقشی بی بدیل در حاکمیت اخلاق مداری و ترویج ارزش های والای انسانی در ورزش داشته و در مصون سازی ورزش در مقابل آسیب ها و ناهنجاری های سودجویانه و مغایر با روح ورزش همواره پیشگام بوده اند.
 انجمن ورزشی نویسان ایران این روز را  به کلیه نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی کشور تبریک می گوید.
۱۱ تیر ۱۳۹۸
ش.ش.
۱۳۹۸/۰۴/۱۵
0
0
2

لا به لای این خستگی ها،این فشارهای کاری ناپایان بدون تشکر و دستمزد و حق التحریریه..چنین روزی دیگر از یاد رفته بود...روز همه خسته نفسان..آنان که با قلمشان می تازند و می نویسند و گاه مانع سر راهشان قرار گذاشته می شود...تا به مقصد نرسند...مبارک....ارادتمند..ش.شریفی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید