بیمه تکمیلی؛

بیمه تکمیلی؛
ثبت نام بیمه تکمیلی صندوق اعتباری حمایت آغاز شد
به گزارش ایسجا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور؛ اعضای محترم انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران می توانند تا روز چهارشنبه 26 تیرماه سال 1398 با در دست داشتن معرفی نامه از انجمن و اصل کارت معتبر این دوره با مراجعه به واحد حمایتی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند. 
اعضای استان تهران و البرز می‌توانند ساعت 8:30 لغایت 15:30 با در دست داشتن مدارک لازم به آدرس: تهران- بلوار فردوس شرق-خیابان وفاآذر شمالی-کوچه پانیذ-پلاک2-طبقه اول- واحد حمایتی مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.
همچنین جهت تسهیل در ثبت نام اعضایی که خارج از استان تهران و البرز سکونت دارند، با در دست داشتن مدارک تا تاریخ 26 تیرماه می‌توانند به اداره کل ورزش و جوانان استان محل سکونت‌شان مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی خود و افراد تحت تکفل اقدام کنند.
لازم به ذکر است پرداخت هرگونه وجه در این خصوص در استان هایی به غیر از تهران و البرز صرفا از طریق شماره حساب 2-7264143-10 بانک رسالت به نام شرکت ارتباط گستر قهرمان متعلق به صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و برای اعضای استان های تهران و البرز از طریق دستگاه pos مستقر در محل صندوق امکان پذیر است. 
همچنین از اعضای محترم درخواست می‌شود که مبلغ حق عضویت (500.000 ریال) و مبلغ ثبت نام بیمه تکمیلی را بصورت جداگانه به حساب اعلام شده واریز کنند.
مدارک لازم جهت عضویت به این شرح است:
1 - اصل شناسنامه سرپرست و افراد تحت تکفل
2 - اصل کارت ملی سرپرست و افراد تحت تکفل
3- دفترچه بیمه سرپرست و افراد تحت تکفل
4- دریافت پرینت بانکی شماره 24 رقمی شبا 
جدول طرح عادی و ویژه بیمه تکمیلی درمان (بیمه رازی) 1398 به شرح ذیل می باشد: