بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

پیام تبریک انجمن ورزشی نویسان ایران بمناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار

 

انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهدای عرصه رسانه و خبر که با خلوص و ایثار در راه انجام وظیفه جان فشانی کرده اند روز خبرنگار را به تمامی فعالین عرصه خبر بخصوص خبرنگاران تلاشگر در ورزش کشور تبریک و تهنیت می گوید.

خبرنگاران و اصحاب رسانه راوی عشق و آزادگی و نیک اندیشان عرصه آگاهی و اطلاع رسانی اند. عزیزانی که در چارچوب اخلاق و دانش حرفه ای خود با رویکرد صیانت از منافع ملی در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی مردم از هیچ تلاشی فروگذار ننموده اند.

انجمن ورزشی نویسان ایران این روز را به تمامی فعالان، بزرگان، پیشکسوتان و تلاش گران  عرصه خبر و خبرنگاری تبریک و شادباش می گوید.

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۲۲
تعداد کلیک: ۲۱۹

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • ش.ش.
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۵۴
  • 0
  • 0
    3

یک آسمان سکوت.....😔وقتی از این کاری که توش عشق بود و هست،حاصلش فقط خستگیه! حق التحریریه هایی که هنوز پرداخت نشدند... تأییدیه هایی که باید همچنان براش وقت بزاری... یک لبخند تلخ و یک تشکری از روی ادب،به شما عزیز و عزیزانی که با یادآوری این روز،اندکی از
سنگینی فشار مطبوعات میکاهند... هنوزم می نویسم ار تو،تا تن کاغذ من جان داره... روز همه آنان که فریادهای بی صدا را می نویسند،مبارک....ارادتمند؛ش.شریفی


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.