اعضای هیأت مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی با معاون سیاسی استاندار دیدار و گفتگو کردند

اعضای هیأت مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی با معاون سیاسی استاندار دیدار و گفتگو کردند

به گزارش ایسجا و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی فردای ورزش، بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در این دیدار گفت: انجمن ورزشی نویسان می تواند خود عامل همدلی و انسجام بیشتر خبرنگاران ورزشی باشد که این خود می تواند سبب پیشرفت و توسعه ورزش استان شود.

وی افزود: مجموعه مسئولان استان از این انجمن حمایت خواهند کرد تا بتوانند اهداف خود را جهت حمایت و رفاه هر چه بیشتر خبرنگاران و عکاسان بکار ببندند.

وی تصریح کرد: ورزشی نویسان که در سرما و گرما و با مشکلات متعدد بدون کوچکترین چشمداشتی در صحنه های ورزشی حضور فعال دارند همواره یار و یاور ورزش بوده اند و مسئولین باید در سطح کشور هم از انجمن ورزشی نویسان حمایت کنند.

اکرمی از ورزشی نویسان استان تقاضای ارائه پیشنهاد و راهکار مناسب در زمینه توسعه ورزش کرد و گفت: بی شک با توجه به تخصص ورزشی نویسان در زمینه کاریشان لازم است فعالان این قشر در برنامه های مربوط به توسعه ورزش همگانی و قهرمانی با ارائه راهکار و پیشنهادات کارشناسانه ما را در پیشبرد امور یاری نمایند.

در ادامه جلسه رامین فولادی دبیر انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و با هماهنگی انجمن ورزشی نویسان کشور در سال جاری چند کلاس آموزشی ویژه خبرنگاران و عکاسان ورزشی برگزار خواهیم نمود.

فولادی تصریح کرد: حضور مسئولین علاقمند و پیگیر در حوزه ورزش در استان مرکزی در حال حاضر انتظارت را برای جهش ورزش استان بالا برده است ولی متاسفانه امروز شاهد این موضوع هستیم که اکثر تیم های ورزشی استان شرایط نامشخصی دارند.

وی ادامه داد: انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی این آمادگی را دارد که در کنار مسئولین استان شرایط را برای حضور صنایع در ورزش استان و حمایت از تیم های ورزشی فراهم آورد.

۱۹ اَمرداد ۱۳۹۸
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید