بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

در دومین سال مهربانی و همدلی؛ یک دانش آموز از بند زندان آزاد شد
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به همت انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی و همیاری ورزشکاران و پیشکسوتان خیر دیه یک دانش آموز زندانی پرداخت شد.

به گزارش ایسجا و به نقل از  روابط‌عمومی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی در پایان دومین دوره مسابقات جام رسانه و مهربانی که به میزبانی مجموعه تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی انجام شد با همت عالی خبرنگاران، عکاسان، پیشکسوتان ورزشی، مسوولان شهری و استانی مبلغی جهت کمک به آزادسازی دانش آموزان در بند جمع‌آوری شد که همزمان با شروع سال تحصیلی با پیگیری‌های صورت گرفته منجر به پرداخت دیه ۳۰۰میلیون ریالی یک دانش‌آموز شد. 

در این امر خیر علاوه بر انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی، پیشکسوتان تیم‌های «ابومسلم»، «پیام»، «دهداری» و «هدف گلکار» و ارگان‌هایی چون شهرداری و شورای شهر، موسسه فرهنگی شهرآرا، باشگاه شهر خودرو، باشگاه سبزجامگان پیام ،هیات فوتبال خراسان رضوی و آموزش و پرورش مشارکت و همیاری داشتند.

گفتنی است؛ سال قبل هم با گلریزانی که در جام رسانه و مهربانی انجام شد مدرسه‌ای محروم در ناحیه تبادکان مشهد با مبلغ ۱۴۰میلیون ریال به وسایل کمک آموزشی و ورزشی تجهیز شد.

۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳
تعداد کلیک: ۱۷۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.