بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

با حضور چهره های نام آشنای انجمن ورزشی نویسان ایران در اراک صورت پذیرفت/ برگزاری دومین نشست فصلی انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی
با حضور سه تن از چهره های نام آشنای انجمن ورزشی نویسان ایران در اراک، برخی از مقامات استان مرکزی و خبرنگاران و عکاسان ورزشی این استان، دومین نشست فصلی انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش ایسجا؛ دومین نشست فصلی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان مرکزی با حضورجهانگیر  کوثری دبیر کل انجمن ورزشی نویسان ایران، مقدسی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، سورانه رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر اراک، سجادی مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری مرکزی، عسگری معاون شهردار اراک و سایر مسئولان برگزار شد.

در این جلسه که با استقبال جالب توجهی از سوی اصحاب رسانه و مسئولین مواجه شده بود در خصوص عملکرد انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی از سوی هیات مدیره گزارشی ارائه شد و در خصوص برنامه‌های آتی انجمن نیز بحث و بررسی صورت پذیرفت.

ضمن اینکه نمایندگان رسانه های ورزشی این استان موارد مختلف را بیان کردند و راهکارهای مناسب را بمنظور بهبود روند امور ارائه دادند. 

در این نشست انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی از اهالی رسانه به پاس تلاشهای صورت گرفته در زمینه انعکاس اخبار ورزشی استان مرکزی تقدیر کرد.

همچنین مقامات حاضر در این نشست و مسوولان انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی از حضور آقایان جهانگیر کوثری دبیر کل، علی رییسی بازرس انجمن ورزشی نویسان ایران و رضا میرزاییان عضو کمیته پیش کسوتان این انجمن در این نشست تشکر و قدردانی کردند.

۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۲۰:۰۸
تعداد کلیک: ۱۸۷

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.