بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

چهلمین جلسه هیأت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران برگزار شد

 

به گزارش ایسجا؛ این جلسه روز چهارشنبه ٢٩ آبان ماه با حضور اعضای محترم هیأت مدیره آقایان دکتر عبدالحمید احمدی (رئیس)، جهانگیر کوثری (دبیرکل)، حجت اله جیرودی (بازرس)، رضا خسروی، محمود عبدالهی، محسن جعفری، پیمان اسدیان و خانم آزاده پیراکوه از ساعت ٨ الی ١٠ صبح در دفتر انجمن تشکیل شد.

موضوعات قابل بحث و گفتگو در این جلسه به شرح زیر می باشد:

١- تشکر و قدردانی دکتر احمدی و اعضای هیأت مدیره از برگزاری موفق مجمع عمومی انجمن و تقدیر از زحمات آقای علی رئیسی  بازرس قبلی انجمن و عرض خوشامدگویی و خیرمقدم به آقای حجت اله جیرودی بازرس منتخب مجمع انجمن ورزشی نویسان

٢- پیگیری مصوبه مجمع انجمن درباره حل مسئله مالیاتی انجمن و تکمیل فرم های مربوطه توسط دکتر احمدی که مسئولیت این امر به عهده بازرس گذاشته شد.

٣- پیگیری حمایت مالی کمیته ملی المپیک درخصوص برنامه ها و فعالیت های انجمن در قالب موافقت نامه 

٤- استماع گزارش دکتر احمدی از برگزاری دومین جشنواره جهانی ایپس با دریافت ١٧٠٠ اثر از ١٢٦ کشور در ٨ گروه، که از ایران ٧٦ اثر ارسال شده بود که داوری آن در ٥ مرحله برگزار و نتیجه نهایی در کنگره آتی ایپز اعلام خواهد شد. ٩ اثر ایرانی به مرحله پایانی راه یافته اند.

٥- برگزاری کنگره جهانی ایپس در دوم تا ششم فوریه ٢٠٢٠ در بوداپست که رئیس و نمایندگان انجمن ورزشی نویسان ایران در این کنگره حضور خواهند داشت.

٦- بررسی متقاضیان عضویت جدید و تمدید کارت خبرنگاری 

۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۳۱
تعداد کلیک: ۲۲۱

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.