بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

در نشست استاندار مرکزی با هیأت مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مطرح شد؛
آقازاده انجمن ورزشی نویسان می تواند به توسعه ورزش کمک شایانی کرد

 

استاندار مرکزی در نشست مشترک با اعضای هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی تاکید کرد این انجمن می‌تواند به توسعه ورزش استان کمک شایانی کند.

به گزارش ایسجا و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی فردای ورزش، عصر امروز اعضای هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی با سید علی آقازاده استاندار مرکزی دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست آقازاده ضمن اظهار رضایت از عملکرد انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی گفت: راه اندازی انجمن در استان مرکزی و پس از آن فعالیت مفید و موثر این تشکل در حوزه ورزش جای خشنودی دارد چرا که بنده معتقدم انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی با همت خود می‌تواند به توسعه ورزش استان کمک شایانی کند.

وی ادامه داد: انجمن ورزشی نویسان با یک ترکیب بسیار مناسب از پیشکسوتان ، جوانان و بانوان در مدت زمان اندک شکل گیری خود توانسته است علیرغم همه مشکلات قدم‌های بزرگی را بردارد.

آقازاده تصریح کرد: انجمن بایدتلاش کند علاوه بر اراک در سایر شهرستان های استان نیز فعالیت کند و در این بین ما و سایر دستگاه ها میبایست انجمن ورزشی نویسان استان را حمایت کنیم.

 در ادامه این نشست اعضا هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی پیرامون آخرین وضعیت ورزش استان و همچنین شرایط باشگاه های آلومینیوم، شهروند، خیبر و آذرآب اراک با استاندار مرکزی بحث و گفتگو کردند.

۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۵
تعداد کلیک: ۲۲۹

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.