بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

جشنواره ایپس در قاره ها/ ١٩ اثر ایران بین برترین های آسیا
انجمن ورزشی نویسان جهان، بعد از برگزاری مراسم تقدیر از برترین های جشنواره ایپس، برترین های هر قاره را اعلام کرد که در بین ١٠ اثر برتر قاره آسیا، آثار نمایندگان ایران دیده می شود.
به گزارش ایسجا؛ 10 اثر برتر هر بخش به صورت جداگانه اعلام شده که با توجه به حضور گسترده نمایندگان ایران، 19 اثر در بین برترین‌های آسیا دیده می‌شود. 
در بخش صدا، آثار خسرو والی زاده و شهرام زین العابدینی (دو اثر رادیویی)، در بین بهترین‌های قاره قرار گرفته‌اند. 
در بخش عکس و در قسمت گزارش تصویری، آثار نعیم احمدی، جاوید نیکپور، محسن بخشنده، امین محمد جمالی و مریم مجد بین برترین‌های قاره دیده می‌شود.
در بخش ویدیو و در قسمت مستند، اثر محمد فرهپور و در قسمت فیلم کوتاه، آثار مازیار کوپیدار (دو اثر) و الهام محمدی مجد، به چشم می‌خورد. 
در بخش مکتوب، اثر زهرا علیئی که در بین برگزیدگان جشنواره جهانی ایپس بوده، نیز بین برترین های آسیا جای خود را دارد؛ ضمن اینکه در بخش ستون ویژه هم آثار سعیده فتح آبادی و شکوفه موسوی بین 10 اثر برتر آسیا دیده می‌شود.
خبرنگاران جوان هم بخش جدید جشنواره امسال بود که در سه قسمت عکس، ویدیو و مکتوب برگزار شد. در قسمت ویدیو این بخش، آثار موحد تاریمرادی مطلق و محمد جواد آبجوشک بین 10 اثر برتر آسیا است و در قسمت مکتوب هم آثار مسعود حکم آبادی و محسن آجرلو بین برترین‌ها قرار دارد. 
سال گذشته، 9 اثر ایرانی بین برترین‌های آسیا قرار گرفتند که امسال این عدد تقریبا دو برابر شده است.
۸ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰
تعداد کلیک: ۲۲۱

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.