بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

پیام تبریک دکتر مسعود سلطانی فر به مناسبت روز جهانی ورزشی نویسان
وزیر ورزش و جوانان در پیامی، ورزشی نویسان را عضوی مهم و اثربخش از هر جامعه ای نام برد که با جوهر قلم خویش توسعه ورزش را نه تنها در کشور خود تسریع می بخشند بلکه می توانند پرچم دار صلح جهانی باشند.

به گزارش ایسجا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ در پیام دکتر مسعود سلطانی فر به مناسبت روز جهانی ورزشی نویسان آمده است:

دوم جولای (١٢ تیر)، روز جهانی ورزشی نویسان فرصتی برای درنوردیدن مرزهای خاکی و پیوند ملت ها در راستای صلح جهانی با بهره گیری از علم رسانه، دانش و تعهد خبرنگاران و نویسندگان و عکاسان ورزشی است.

اهالی رسانه در حوزه ورزش، عضو مهمی از جامعه ورزش در ایران و جهان هستند که با جوهر قلمشان توسعه ورزش را نه تنها در کشور خویش سرعت می بخشند بلکه می توانند پرچم دار صلح جهانی باشند.

 

آنها با قلم شیوای خود همواره با انتشار موفقیت های ورزشکاران و تلاش مدیران در داخل کشور و انعکاس رویدادهای بین المللی مسیر توسعه ورزش در ابعاد مختلف را هموار کرده اند.

اینجانب ضمن قدرشناسی از تلاش های خانواده بزرگ رسانه ورزشی کشورمان، این روز را گرامی می دارم و تلاش اثربخش تان در انعکاس اخبار حوزه ورزش را ارج می نهم.

موفقیت همراه همیشگی تان، سرافراز باشید.

۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۷
تعداد کلیک: ۵۷

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.