بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

پنجاه و دومین جلسه انجمن نوبسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران برگزار شد.

به گزارش ایسجا؛ این جلسه روز دوشنبه 24 شهریور ماه با حضور اعضای هیات مدیره آقایان دکتر عبدالحمید احمدی، جهانگیر کوثری، حجت اله جیرودی، رضا خسروی، هیوا یوسفی، فرشاد عباسی، پیمان اسدیان، محمود عبدالهی، محسن جعفری و خانم آزاده پیراکوه از ساعت 8:30 الی 10 در دفتر انجمن برگزار شد.
 
در این جلسه موضوعات و بحث های مختلفی مورد بررسی قرار گرفت که این موضوعات به شرح ذیل می باشد:
- تاکید بر مشارکت اعضای انجمن، و خبرنگاران و عکاسان  ورزشی در سومین جشنواره جهانی ایپس
- انجام مقدمات لازم برای برگزاری مجمع عمومی سالیانه انجمن ورزشی نویسان در آذرماه سال جاری
- پیگیری برگزاری مجامع انجمن ورزشی نویسان در استان های کرمانشاه، مرکزی، خراسان رضوی و یزد با حضور دبیرکل یا اعضای هیأت مدیره انجمن
- پیگیری به روزرسانی سامانه انجمن توسط شرکت رادکام. مقرر شد سامانه تا پایان مهرماه با عقد قرارداد و اجرای آزمایشی به بهره برداری برسد.
- پیگیری افزایش سهمیه طرح ترافیک اعضای انجمن با توجه به 85 طرح دریافت شده از معاونت حمل و نقل ترافیک و تنظیم لیست 35 نفری جدید از همکاران متقاضی که قبلا معرفی نامه دریافت داشته اند.
- گفتگو و تبادل نظر در باره رعایت موازین حرفه ای در فعالیت رسانه ای خبرنگاران و گزارشگران در مصاحبه با ورزشکاران، مربیان و مدیران ورزشی و ضرورت پرهیز از رفتارهای  سطحی که شأن و ارزش فعالیت رسانه ای و خبرنگاری را خدشه دار کرده است. مقرر شد در برنامه های آموزشی انجمن این موضوع مورد توجه قرار گیرد.
۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۲
تعداد کلیک: ۵۵

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.