بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

پنجاه و سومین جلسه هیأت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان‌ ورزشی ایران برگزار شد

به گزارش ایسجا؛ این جلسه روز دوشنبه ۷ مهرماه  با حضور آقایان دکتر عبدالحمید احمدی، حجت اله جیرودی، محمود عبدالهی، پیمان اسدیان، فرشاد عباسی، هیوا یوسفی، رضا خسروی و خانم آزاده پیراکوه از ساعت 8:30 الی 9:30 به صورت آنلاین برگزار شد.

در این جلسه موضوعات متعددی مورد بحث و بررسی ثرار گزفت که از جمله این موارد عبارتند از:

1- نهایی شدن دریافت 23 عدد کارت طرح شناور از سوی سازمان طرح ترافیک استان تهران با رایزنی های صورت گرفته توسط رئیس انجمن، برای خبرنگاران و عکاسان ورزشی که صدور آرم طرح ترافیک سال 99 شامل آنان نشده است اما باتوجه به شرایط کاری نیاز مبرم به داشتن مجوز ورود به طرح را دارند.

2- تاکید بر هماهنگی و برگزاری مجامع انتخاباتی شعب انجمن در استان های مرکزی، خراسان رضوی، کرمانشاه تا پایان مهرماه با رعایت دستورالعمل ها و با حضور نماینده ای از سوی هیات مدیره انجمن

3- گزارش برگزاری کنفرانس دو روزه آنلاین ایپس با موضوع تبعیض و نژادپرستی در ورزش که با استقبال و مشارکت خبرنگاران و سردبیران ورزشی از کشورهای مختلف جهان و ایران همراه بود. همچنین گزارشی از نشست آنلاین رییس و دبیرکل ایپس با روسای انجمن های ملی در قاره آسیا و گفتگو در باره احتمال تعویق کنگره انتخاباتی ایپس در سال 2021 و کنگره ایپس آسیا در سال 2021 ارائه شد.

5- بررسی و پیگیری مشکلات بوجود آمده برای آریا جعفری عکاس ورزشی که از سوی انجمن استان اصفهان و کمیته عکاسان ورزشی مورد حمایت قرار گرفت.

7- استماع گزارش آقای خسروی در رابطه با آخرین وضعیت سایت و سامانه  انجمن

8- پیگیری وضعیت اظهارنامه مالیاتی انجمن از اداره کل مالیاتی شمال شهر تهران

۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲
تعداد کلیک: ۸۰

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.