بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

پنجاه و چهارمین جلسه هیأت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران تشکیل شد

به گزارش ایسجا؛ این جلسه روز دوشنبه 21 مهرماه از ساعت 8:30 الی 9:30 با حضور آقایان عبدالحمید احمدی رئیس، جهانگیر کوثری دبیرکل، حجت اله جیرودی بازرس انجمن ومحمود عبدالهی، رضا خسروی، محسن جعفری و خانم آزاده پیراکوه در دفتر انجمن ورزشی نویسان برگزار شد.
در این نشست موضوعاتی مورد بررسی قرار گرفت که تعیین وضعیت خبرنگارانی که از طرح جامانده بودند در الویت این نشست قرار گرفت.
- اسامی افراد متقاضی باقی مانده از طرح ترافیک مجددا مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت 23 نفر برای دریافت کارت شناور انتخاب شدند که این افراد می توانند با دبیرخانه انجمن هماهنگی نموده و برای دریافت کارت به دفتر انجمن مراجعه نمایند.
- امضا قرارداد با شرکت رادکام جهت سامانه انجمن با مبلغ تعیین شده تصویب شد و مقرر گردید اقدامات لازم با نظارت آقای خسروی انجام گیرد.
- بررسی درخواست اسماعیل خان بابایی در رابطه با شکایت ایشان از سرپرست تیم کشتی استقلال که مقرر گردید مدارک و مستندات را به دفتر انجمن جهت رسیدگی در کمیته حقوقی انجمن تحویل دهند.
- برگزاری مجمع انتخاباتی شعبه انجمن در خراسان رضوی و تشکیل کارگاه آموزشی برای خبرنگاران استان با حضور رضا خسروی به تأیید هیأت مدیره رسید.
- مقرر شد تمدید مهلت شرکت در سومین جشنواره جهانی ایپس که مهلت ارسال آثار تا 9 نوامبر (19 آبان ) می باشد به اعضای انجمن اطلاع رسانی شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۶
تعداد کلیک: ۷۹

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.