بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

شصت و دومین جلسه هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان ایران برگزار شد

به گزارش ایسجا؛ این جلسه روز دوشنبه ٢٥ اسفندماه با حضور اعضای هیأت مدیره دکتر عبدالحمید احمدی، جهانگیر کوثری، حجت اله جیرودی، هیوا یوسفی، فرشاد عباسی و خانم آزاده پیراکوه از ساعت ٨/٣٠ الی ١٠ در دفتر انجمن ورزشی نویسان ایران تشکیل شد.
در ابتدای جلسه دکتر احمدی به مناسبت سالگرد درگذشت استاد پرویز زاهدی نام و خاطره ایشان را با نثار فاتحه ای گرامی داشت.
 
در این نشست موضوعات متعددی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مصوبات آنها به شرح ذیل می باشد:
 
-  مقرر شد، اعضای انجمن که درخواست صدور معرفی نامه از سوی انجمن را برای سازمان طرح ترافیک دارند از روز پانزدهم فروردین ماه می توانند  با ارسال نام، نام خانوادگی، شماره عضویت انجمن و نام رسانه ای که در حال حاضر مشغول به فعالیت هستند به شماره واتساب انجمن (09333784231) اقدام و پس از بررسی و تایید توسط هیات مدیره فرد متقاضی می تواند برای دریافت معرفی نامه از دبیرخانه انجمن اقدام نمایند.
-  صدور معرفی نامه برای اعضای انجمن متقاضی وام چهار میلیونی از سوی دبیرخانه انجمن جهت معرفی به وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی جهت دریافت در سال جدید امکان پذیر می باشد.
-  صدور کارت های خبرنگاری انجمن ورزشی نویسان برای دوره جدید (1400-1401) با درخواست اعضا و پرداخت حق عضویت از پانزده فروردین ماه آغاز می شود.
-  گزارش برگزاری مجامع انتخاباتی شعب انجمن در استان های کرمانشاه و مرکزی ارائه و به تایید هیات مدیره انجمن رسید.
- مقرر شد بررسی و تایید نهایی سامانه انجمن با حضور نمایندگان شرکت رادکام در جلسه آینده هیات مدیره انجام و تا پایان فروردین ماه مورد بهره برداری قرار گیرد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۱۵
تعداد کلیک: ۹۶

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.