اطلاعیه شماره یک انجمن ورزشی نویسان ایران برای دریافت معرفی نامه طرح ترافیک سال ۱۴۰۰

اطلاعیه شماره یک انجمن ورزشی نویسان ایران برای دریافت معرفی نامه طرح ترافیک سال ۱۴۰۰
با توجه به شروع ثبت نام برای دریافت طرح ترافیک سال 1400، اعضای انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی که تمایل به دریافت معرفی نامه برای ارائه به سازمان طرح ترافیک را دارند، درخواست خود را که شامل نام، نام خانوادگی، شماره عضویت و نام رسانه ای که در حال حاضر مشغول فعالیت هستند را از تاریخ پانزده فروردین ماه به شماره واتساپ دبیرخانه انجمن (09333784231) ارسال نمایند.
به گزارش ایسجا؛  بعد از ارسال مشخصات ذکر شده،  دبیرخانه انجمن اسامی را برای تایید به هیات مدیره فرستاده و بعد از تایید نهایی توسط هیات مدیره انجمن،  معرفی نامه صادر خواهد شد و از  طریق واتساب و یا حضوری تحویل متقاضی می گردد.
لازم به ذکر است؛ صادر شدن معرفی نامه صرفا جهت ارائه به سازمان طرح ترافیک است و با توجه به نامشخص بودن تعداد سهمیه ها و سازوکار شهرداری برای تخصیص سهمیه طرح ترافیک به خبرنگاران و عکاسان، صدور معرفی نامه دریافت قطعی طرح ترافیک توسط اعضا نیست.
۱۴ فروردین ۱۴۰۰
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید