اولین نشست انجمن ورزشی نویسان ایران شعبه کرمانشاه برگزار شد

اولین نشست انجمن ورزشی نویسان ایران شعبه کرمانشاه برگزار شد
پس از برگزاری انتخابات انجمن ورزشی نویسان ایران شعبه کرمانشاه، اولین نشست این انجمن در سالن جلسات هیات فوتبال استان کرمانشاه با حضور تمامی اعضای هیات مدیره برگزار شد.
به گزارش ایسجا و به نقل از روابط عمومی انجمن استان کرمانشاه؛ در اولین جلسه هیات مدیره هریک از اعضا به معرفی خود پرداخته و در خصوص پیشبرد اهداف انجمن نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند و پس از شنیدین نظرات در خصوص ارکان هیات مدیره بحث و تبادل نظر و سپس رای گیری به عمل آمد.
فاطمه احمدیان تنها کاندید عضو ریاست با کسب 5 رای به عنوان رئیس هیات مدیره، میثم نظری با کسب 5 رای به عنوان دبیرکل، مسعود اسماعیلی با کسب 5 رای به عنوان نایب رئیس اول، مریم قوی با کسب 5 رای به عنوان نایب رئیس دوم و مهدی حشمتی با کسب 5 رای به عنوان خزانه دار انتخاب شد.
اولین برنامه کاری انجمن به صورت جذب و ساماندهی علاقمندان به عضویت به انجمن تعریف و مقرر شد ظرف دو هفته در فضای مجازی و به صورت پیامک و در نشریات استان به صورت گسترده اقدام به دعوت برای عضویت در انجمن با رعایت شرایط ذیل ماده 6 اساسنامه انجمن صورت بگیرد و در جلسه آتی انجمن در خصوص ارزیابی صحت مدارک ارسالی و تایید آنها و ارسال به دفتر تهران جهت صدور کارت عضویت تصمیم گیری شود.
بر اساس نظر اعضای هیات مدیره جلسه بعدی انجمن دو هفته یک بار در روز های دوشنبه برگزار خواهد شد.
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید