بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

دوم جولای به عنوان روزجهانی ورزشی نویسان نامگذاری شده است
این نامگذاری به مناسبت تاسیس انجمن جهانی ورزشی نویسان(AIPS) و برای گرامیداشت جایگاه و نقش حساس و تاثیرگذار نویسندگان، خبرنگاران، گزارشگران، عکاسان و مجموعه دست اندرکاران رسانه های ورزشی در مسیر پیشبرد ورزش در جهان انجام شده است.
در روز جهانی ورزشی نویسان، بر تاثیر روزافزون نقش روزنامه نگاری ورزشی در توسعه و پیشبرد فرهنگ ورزش در جهان و ترویج اصول اخلاقی در فضای ورزش و مصون سازی آن در مقابل آسیب ها و ناهنجاری های مغایر با روح ورزش تاکید شده است. همچنین ارتقاء کیفی حرفه روزنامه نگاران ورزشی و سرمایه گذاری برای تربیت و پرورش جوانان در این عرصه،و استفاده از ظرفیت ورزش به عنوان ابزاری کارآمد  برای توسعه مراودات فرهنگی در عرصه بین المللی و حاکمیت صلح، عدالت و بی طرفی در دنیا موضوعاتی است که مورد تاکید انجمن جهانی ورزشی نویسان است.
روز جهانی ورزشی نویسان فرصتی است تا از زحمات و تلاش های صادقانه و متعهدانه خبرنگاران و عکاسان ورزشی که در شرایط دشوار و با سختی ها و مشکلات فراوان همچنان با قدرت، صلابت و عشق در همه میادین ورزشی در کنار ورزشکاران و افتخار آفرینان ورزش حضور دارند سپاسگزاری و تقدیر شود.
انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران ضمن تبریک مجدد این روز به اعضا، همکاران و فعالان رسانه های ورزشی امیدوار است با همکاری موثر مدیران و دست اندرکاران ورزش کشور، ورزشی نویسان ایران بتوانند در جایگاه واقعی و مورد انتظار مردم در انجام وظیفه و مسئولیت خود در جهت تحقق اهداف ورزش کشور در مسیر موفقیت و پیشرفت گام بردارند.
۱۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۱
تعداد کلیک: ۲۷۶

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.