روز خبرنگار مبارک

روز خبرنگار مبارک
١٧ مرداد فرصتی است برای تقدیر و سپاس از خبرنگاران سخت کوش و پرتلاش که امانت داران قلم و پیشگامان رسالت آگاهی بخشی به جامعه و مردم و دفاع از راستی و درستی هستند.
خداوند حکیم به عنوان آفریدگار و صاحب اصلی قلم در قرآن کریم به قلم و آنچه که می نویسد سوگند یاد کرده است و این سوگند، جایگاه رفیع قلم و صاحبان قلم را به عنوان راهنمایان مردم هرچه بیشتر برجسته و نمایان کرده است و خوشا بحال آنانکه در این عرصه خطیر و دشوار، قلم شان برای رضای خدا و یاری خلق خدا بر روی کاغذ می چرخد و توفیق یارشان است و خدا و مردم از کارشان راضیند.
با گرامیداشت نام شهید صارمی که در راه انجام وظیفه مظلومانه و ناجوانمردانه به شهادت رسید و با پاسداشت تلاش های مخلصانه و صادقانه همکاران رسانه ای به ویژه در شرایط سخت و دشوار مبارزه با بیماری کرونا، و با تقدیر ویژه از زحمات خبرنگاران و عکاسان و گزارشگران ورزشی همراه با کاروان ایران در المپیک ٢٠٢٠ که پیام آور پیروزی و افتخارآفرینی ورزشکاران قهرمان ایران عزیز در آوردگاه توکیو بودند، روز خبرنگار بر اهالی رسانه و قلم، و اعضای انجمن نویسندگان خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران مبارک باد.
۱۷ اَمرداد ۱۴۰۰
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید