یازدهمین جلسه هیات مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران برگزار شد

یازدهمین جلسه هیات مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران برگزار شد
به گزارش ایسجا، این جلسه روز چهارشنبه ۱۹ مردادماه  با حضور اعضای هیات مدیره در دفتر انجمن ورزشی نویسان از ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰ برگزار و موضوعات ذیل مورد بررسی قرار گرفت:
 
۱- پیگیری وضعیت بیماری آقای مرتضی شمس که مقرر شد برای کمک و مساعدت به ایشان انجمن هماهنگی های لازم با کمیته ملی المپیک، فدراسیون پزشکی ورزشی، و صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی انجام و مسئولیت پیگیری و هماهنگی موضوع به آقای جیرودی سپرده شد.
 
۲- بررسی و تایید لیست ۵۰ نفره برای معرفی به صندوق اعتباری هنر که مقرر شد اسامی نهایی ارسال گردد.
 
۳- مصوب شد روز ۲۸ مردادماه مقارن با روز جهانی عکاس،  کارگاه آموزشی را برای عکاسان با محوریت کمیته عکاسان انجمن برگزار شود که زمان و مکان آن متعاقبا از طریق سایت انجمن اعلام می گردد.
 
۴- ارائه گزارش آقای میرزاییان و بررسی و اتخاذ تصمیم در رابطه با چگونگی برگزاری مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در تاریخ ۲۳ مردادماه برگزار می گردد.
 
۵- بررسی درخواست انجمن شعبه اصفهان در رابطه با برگزاری مجمع انتخاباتی استان که مقرر شد در چارچوب آیین نامه و با هماهنگی قبلی و حضور نمایندگان هیات مدیره انجمن در شهریورماه این مجمع برگزار شود.
۲۴ اَمرداد ۱۴۰۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید