بازدید مدیران انجمن ورزشی‌نویسان کشور از ورزشگاه نقش‌جهان

بازدید مدیران انجمن ورزشی‌نویسان کشور از ورزشگاه نقش‌جهان
مدیران انجمن ورزشی نویسان کشور ضمن حضور در ورزشگاه نقش‌جهان از امکانات این ورزشگاه و باشگاه سپاهان دیدن کردند.
به گزارش ایسجا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، سیدعبدالحمید احمدی رئیس انجمن ورزشی‌نویسان کشور، منوچهر زندی پیش کسوت انجمن و مسئول امور استان‌ها، حجت اله جیرودی بازرس انجمن و مشگی‌باف مدیر اجرایی انجمن با حضور در ورزشگاه بزرگ‌ نقش‌جهان ضمن دیدار با محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از امکانات این ورزشگاه و موزه و زیرساخت‌های حرفه‌ای باشگاه فولاد مبارکه سپاهان دیدن کردند.

 

در این دیدار عبدالحمید احمدی رئیس انجمن ورزشی‌نویسان کشور ضمن ابزار تقدیر از اقدامات انجام شده برای استفاده بهینه از امکانات و زیرساخت‌های ورزشگاه بزرگ‌نقش جهان، این مجموعه ورزشی را در کشور بی نظیر و الگوی مناسبی برای سایر باشگاه‌های کشور دانست.

 

در این بازدید منوچهر زندی پیش کسوت انجمن به باشگاه‌های دیگر توصیه کرد به جای بازدید از زیرساخت‌ها ورزشی خارج از کشور، از ظرفیت‌های ورزشگاه نقش جهان و باشگاه سپاهان دیدن کنند.
۱۲ شهریور ۱۴۰۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید