انتخابات کمیته بانوان پنجشنبه آینده برگزار می شود

انتخابات کمیته بانوان پنجشنبه آینده برگزار می شود
پیرو درخواست برخی از بانوان خبرنگار مبنی بر به تعویق افتادن انتخابات کمیته بانوان و موافقت هیأت مدیره، این انتخابات پنجشنبه آینده (9 آذر) برگزار می شود.
ایسجا- هیأت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی مصوب کرد که کمیته بانوان با برگزاری انتخابات شکل بگیرد. این انتخابات قرار است پنجشنبه آینده ساعت 9 صبح در محل سالن اجتماعات کمیته ملی المپیک برگزار شود.
بانوانی که تمایل به عضویت در این کمیته را دارند با حضور در این جلسه می توانند درخواست کاندیداتوری خود را اعلام کنند و از طریق رأی گیری اعضای حاضر به عضویت کمیته بانوان درآیند. 
طبق مصوبه هیأت مدیره انجمن، تعداد شش نفر از طریق رأی گیری به همراه خانم آزاده پیراکوه، اعضای این کمیته را برای مدت چهار سال تشکیل می‌دهند.
۱ آذر ۱۳۹۶
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید