دومین جلسه کمیته بانوان برگزار شد

دومین جلسه کمیته بانوان برگزار شد
تنظیم آیین‌نامه و تشکیل تیم‌های ورزشی در دستور کار
ایسجا- دومین جلسه کمیته بانوان انجمن امروز رآس ساعت 9 صبح در دفتر انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی برگزار شد و در رابطه با موضوعات مهمی از جمله تنظیم آیین‌نامه کمیته بانوان و همچنین تشکیل تیم‌های ورزشی برای بانوان خبرنگار بحث و تبادل‌نظر شد. در این جلسه که با حضور همه اعضا از جمله لیلی خرسند، مهری رنجبر، مائده علاقمند، شقایق آسیایی، سمیرا شیرمردی، آزاده پیراکوه و پریسا پورطاهریان برگزار شد، ابتدا آیین‌نامه کمیته بانوان مورد بحث قرار گرفت و هر یک از اعضا پیشنهاداتی داشتند که قرار است در جلسه بعدی جمع‌بندی و به هیأت مدیره انجمن، گزارش شود.
مساله مهم دیگر در مورد تشکیل تیم‌های ورزشی از جمله والیبال، بسکتبال، بدمینتون، تیراندازی و تنیس روی میز بود که این مبحث با حضور رزیک درآوانسیان به عنوان عضو میهمان برگزار و تصمیم بر این شد که در مورد تشکیل این تیم‌ها، از کل بانوان عضو انجمن ورزشی نویسان رأی‌گیری شود.
ضمن اینکه با تصمیم اعضای کمیته بانوان مقرر شد، از این پس خبرنگاران حوزه فوتبال مشکلات و موضوعات خود را با شقایق آسیایی و سمیرا شیرمردی، خبرنگاران حوزه منهای فوتبال با مهری رنجبر، آزاده پیراکوه و لیلی خرسند، خبرنگاران صدا و سیما با مائده علاقمند و عکاسان با پریسا پورطاهریان در میان بگذارند تا به مسائل آنها رسیدگی شود.
جلسه بعدی کمیته بانوان انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی سه‌شنبه 5 دی ماه در دفتر انجمن برگزار خواهد شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید