بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

کارگاه " سبک زندگی حرفه ای” با تدریس ، رییس انجمن ورزشی نویسان جهان برگزار شد
جیانی مرلو، رییس انجمن ورزشی نویسان جهان (AIPS)، عصر امروز، 29 بهمن ماه، کارگاه آموزشی را با عنوان سبک زندگی حرفه ای ویژه ورزشی نویسان، در سالن همایش آکادمی ملی المپیک تدریس کرد.
به گزارش ایسجا، این مراسم با حضور 50 نفر از اعضای انجمن و با ارایه گزارشی از روند فعالیت های انجمن ورزشی نویسان و برنامه های پیش رو ، با سخنرانی دکتر عبدالحمید احمدی ریاست انجمن آغاز شد. اجرای یک پنل تخصص به مدیریت منوچهر زندی و سخنرانی جیانی مرلو در زمینه شیوه ها گوناگون زندگی حرفه ای روزنامه نگاران ورزشی از گذشته تا کنون ادامه یافت.
رییس انجمن جهانی ورزشی نویسان به سوالات تخصصی خبرنگاران و دغدغه های آنها برای فعالیت در روزنامه نگاری داخلی و خارجی پاسخ داد که بیشترین بخش کارگاه را به خود اختصاص داد. سوالاتی در زمینه چگونگی برخورد با موانع اجتماعی و فرهنگی در روزنامه نگاری ورزشی، میزان التزام به روز شدن در این حرفه، تبعیض جنسیتی و غیره.
تقدیر و تشکر از عکاسان برنده در جشنواره عکس ورزشی سال 95 انجمن ورزشی نویسان ایران، بخش پایانی  این مراسم  بود که از سوی جیانی مرلو، دکتر عبدالحمید احمدی، منوچهر زندی و میثم زمان آبادی با اهدای لوح تقدیر و هدیه انجام شد.
آقایان پیام پارسایی، سعید زارعیان و مهدی زارع عکاسانی بودند که آثارشان به عنوان عکی برتر برگزیده شد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵
تعداد کلیک: ۶۲۹

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.