بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

دوم جولای "روز جهانی ورزشی نویسان" بر همکاران نویسنده، خبرنگار، و عکاس ورزشی مبارک باد
دوم جولای در تقویم جهانی به عنوان "روز جهانی ورزشی نویسان " نامگذاری شده است.
دوم جولای روز جهانی ورزشی نویسان، اولین بار در سال ۱۹۲۴ و به مناسبت تأسیس انجمن جهانی ورزشی نویسان (AIPS) و برای تقدیر از خدمات و فعالیت اهالی رسانه و خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی و تلاش آنان در مسیر توسعه و پیشبرد ورزش در جهان نامگذاری شد. 
 در این روز بر تکریم از روزنامه نگاران، خبرنکاران و عکاسان ورزشی و ایجاد شرایط مناسب برای انجام وظایف حرفه ای شان در جهت اطلاع رسانی و ایجاد فضای سالم و شفاف در ورزش، و استفاده از ورزش برای توسعه و تحکیم دوستی بین ملت ها و صلح جهانی تاکید شده است. 
روزنامه نگاران و خبرنگاران ورزشی به عنوان چشمان مراقب و بیدار جامعه نقشی بی بدیل در حاکمیت اخلاق مداری و ترویج ارزش های والای انسانی در ورزش داشته و در مصون سازی ورزش در مقابل آسیب ها و ناهنجاری های سودجویانه و مغایر با روح ورزش همواره پیشگام بوده اند.
 انجمن ورزشی نویسان ایران این روز را  به کلیه نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی کشور تبریک می گوید.
۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵
تعداد کلیک: ۳۴۵

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • ش.ش.
  • ۱۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۴
  • 0
  • 0
    2

لا به لای این خستگی ها،این فشارهای کاری ناپایان بدون تشکر و دستمزد و حق التحریریه..چنین روزی دیگر از یاد رفته بود...روز همه خسته نفسان..آنان که با قلمشان می تازند و می نویسند و گاه مانع سر راهشان قرار گذاشته می شود...تا به مقصد نرسند...مبارک....ارادتمند..ش.شریفی


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.