بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

سومی نماینده ایران در جشنواره جهانی ایپس
زهرا علئیی جایزه اش را در بوداپست دریافت کرد
به گزارش ایسجا؛ زهرا علیئی خبرنگار ورزشی ایران که موفق شد در جشنواره جهانی ایپس به عنوان نفر سوم انتخاب شود، جایزه‌اش را در بوداپست دریافت کرد. 
 
بعد از چند ماه رقابت فشرده در دومین دوره جشنواره جهانی ایپس، در نهایت برگزیدگان بخش‌های مختلف معرفی و جوایز خود را دریافت کردند. در این بین افتخار بزرگی نصیب ورزش و رسانه های ورزشی ایران شد و زهرا علیئی توانست به عنوان نفر سوم بخش مکتوب انتخاب شود. 
 
با توجه به مشکلی که در مسیر صدور ویزا برای برگزیده ایرانی جشنواره ایپس به وجود آمد؛ او کمی با تاخیر به بوداپست مجارستان، محل برگزاری مراسم معرفی برگزیدگان و همچنین کنگره ایپس رسید. با این وجود در مراسم ویژه ای در کنگره ایپس لوح تقدیر و جایزه‌اش را دریافت کرد. همچنین وی در پانل تخصصی کنگره ایپز با موضوع "توانمندسازی زنان در روزنامه نگاری ورزشی" به عنوان نماینده قاره آسیا همراه با نمایندگانی از قاره های آمریکا، اروپا، و آفریقا شرکت کرد و به سوالات مطرح شده پاسخ داد.
انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی‌ ایران کسب این موفقیت و افتخار را که برای اولین بار در سطح جهان کسب شده است به خانم علیئی و جامعه ورزشی نویسی ایران تبریک می گوید و برای او و اعضای انجمن ورزشی نویسان آرزوی موفقیت‌ روزافزون دارد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۵۲
تعداد کلیک: ۵۴۳

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • رحیم رحیم زاده اصل
  • ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۲۸
  • 0
  • 0
    1

به خانم علیئی صمیمانه تبریک می گویم.کار او برای جامعه رسانه ایران و خصوصا رسانه های ورزشی افتخار بزرگی است.


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.